Інформація про стан розгляду заяви в реєстраційній службі

 

  Згідно ст. 15 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» встановлений певний порядок проведення державної реєстрації прав та їх обтяжень:

Рішення про призупинення розгляду заяви реєстраційною службою

1) прийняття і перевірка документів, що подаються для державної реєстрації прав та їх обтяжень, реєстрація заяви;

2) встановлення факту відсутності підстав для відмови в державній реєстрації прав та їх обтяжень, зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав та/або їх обтяжень;

3) прийняття рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, відмову в ній або зупинення державної реєстрації.

  Після подачі заяви та належних документів до реєстраційної служби кожний Заявник має право перевіряти стан розгляду своєї заяви в реєстраційній службі за адресою:

                                              http://rrp.informjust.ua

 Для цього достатньо мати картку прийому заяви, яку отримує кожний заявник після подачі заяви і належних документів під час прийому в реєстраційній службі.

Розглянемо можливі варіанти відповідей, які можна отримати під час перевірки стану розгляду заяви в реєстраційній службі:

1) Після реєстрація заяви кожний заявник має отримати від державного реєстратора Картку прийому заяви з обов'язково вказаною датою, часом (година,хвилини та секунда реєстрації) та реєстраційним номером. Наприклад:

Картка прийому заяви реєстраційною службою

Картка прийому заяви реєстраційною службою

2) Перейшовши на вищенаведений веб-сайт — треба ввести свої дані з картки прийому заяви: свою дату, час і секунду та сам реєстраційний номер (не плутати з реєстраційним номером самої картки прийому заявки):

Інформація про стан розгляду заяви (запиту) реєстраційною службою

3) При успішному розгляді заяви — через 14 днів Ви побачите таку відповідь:

Задоволена заява про державну реєстрацію прав та їх обтяжень

4) Також можлива інша відповідь:

Рішення про зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень

    В цьому випадку треба негайно звертатися до державного реєстратора, який зупинив розгляд заяви для отримання інформації щодо причин зупинення розгляду. Майже завжди, при появі заявника — державний реєстратор вручає Рішення про зупинення розгляду заяви.

   Згідно п.2 статті 22 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» - Якщо заявник протягом п'яти робочих днів після отримання письмового повідомлення виконав вимоги державного реєстратора, загальний строк розгляду заявленого права продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

   А згідно п.3 статті 22: У разі невиконання зазначених вимог державний реєстратор приймає рішення про відмову в державній реєстрації прав та їх обтяжень.

   Отже, дуже важливо відслідковувати інформацію про стан розгляду заяви в реєстраційній службі та вчасно реагувати у випадках призупинення її розгляду.

 

 • Владимир

  При успішному розгляді заяви — через 14 днів Ви побачите таку відповідь:.А по числам,так месяц прошел...

  • Роман

   14 робочих днів(невключаючи вихідні, свята)

   • Галина

    Десятый раз сдала и получила «відмову». Ездила на М.Расковой,15 на консультацию, говорят с документами все в порядке, копия свидотства право власности+ газета про утерю ну и все остальные документы/ при утере получить дубликат/ сдавайте документы,проходит 2-3 недели и опять отказ. Началось то самое,что с 2010 по 2014год с дыкларациями, кто это времья помнит,целый ад был, то говорили банда у власти , а сейчас кто? за плату...............

    • Надежда

     Если у меня квартира под заставой в банке, я так понимаю, мне обязаны зарегистрировать квартиру, но при этом перенести «заборону» в новый реестр. Почему же регистратор мне просто дал «відмову»?!?! Куда обращаться? Жду ответа. Спасибо!

 • Валерій

  а якщо після відмови, та виправлення помилок, потрібно знову сплачувати за послуги при подачі нового пакету докумнетів?

  • шановний Валерій!

   На жаль, після відмови потрібно знову сплачувати квитанції.

   Якщо ще рік тому часто держ.реєстратори виносили рішення «про призупинення розгляду» та надавали можливість виправити помилки чи донести виправлений документ, то в останній час — виносять відмови. І знову люди ідуть сплачувати платіжки/квитанції по другому і третому кругу. Як у афоризмі — «это бизнес, ничего личного» (рос.)

 • Юлия

  Подскажите, пожалуйста, «Стан розгляду заяви задоволено» означает, что можно ехать в центр админ услуг забирать извлечение из реестра?

  • Конечно! Чистосердечно поздравляю! ))

  • кокель

   Юля...у меня такое же заключение...а что Вы дальше делали???

 • Марио

  Подскажите, пожалуйста, если рассмотрение заявления было остановлено, после чего все условия регистратора выполнены, должен ли поменяться на сайте статус «відновлено розгляд»?

  • Чаще уже меняется на конечный результат: «задоволено» или «відмовлено».

 • Olga Go

  А если стан розгляду заяви «прийнято рішення про державну реєстрацію»?

  • ув. Ольга!

   Более всего Ваш вариант — это тёзка «Стан розгляду заяви задоволено».

   Езжайте и получайте извлечение (витяг).

   • Olga Go

    Позже опишу ситуацию, дополните статью соответствующим разделом)

   • Olga Go

    Такое сообщение появляется, если регистратор, принимающий решение про проведение регистрации и регистратор, который непосредственно правит информацию в реестре и оформляет документы — разные лица.

    В нашем случае был довольно крупный обьект. Все обьекты свыше 5 тыс. кв.м. — решение принимается Укрдержреестром, а документы оформляет регистратор по месту нахождения имущества, где было подано заявление

 • Марина

  подскажите пожалуйста, если в поле «стан розгляду заяви» уже 14 дней написано ! «зареестровано» что это значит?

 • Ольга

  Добрый день. подскажите сколько ждать ответа после «зупиненно розгляду», если я донесла необходимую информацию в течении двух дней? На сегодняшний день прошло уже двенадцать дней после доноса информации?

 • вера

  Подскажите, пожалуйста, Закон, статью, что регистрация осуществляется в течении 14дней

 • Константин

  Подскажите, пожалуйста, как можно получить решение про зупинення, если его по почте говорят не отправляли, т.к. я указал способ получения лично, а на руки мне его не выдают мотивируя тем, что его я должен был получить в день принятия решения (в этот день у меня прийти не получилось).

  • Ув. Константин!

   Вам несказанно повезло — что «приостановили», а не отказали))). Мирно и не ругаясь подходите, узнаёте чего не хватает из документов и что надо исправить — и доносите.

   В последнее время в большинстве случаев при любой зацепке дают отказ, а не приостанавливают. Отказ — это опять оплата новых платёжек, им плюс — касса растёт.

   P.S. Если написали «лично» — то лично Вам его и выдадут, распишетесь на втором экземпляре... Только не тяните с приходом, а то приостанавливать тоже по-разному можно — дадут 5 дней на исправление и всё.

 • Евгений

  Подскажите пожалуйста, мне приостановили «розгляд заяви» я в тот же день поехал в бти и привез регистратору ещё одну справку. Вопрос сколько ждать решения после этого дня?

  • 5 рабочих дней и проверяйте.

   Згідно п.2 статті 22 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» — Якщо заявник протягом п'яти робочих днів після отримання письмового повідомлення виконав вимоги державного реєстратора, загальний строк розгляду заявленого права продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

   А згідно п.3 статті 22: У разі невиконання зазначених вимог державний реєстратор приймає рішення про відмову в державній реєстрації прав та їх обтяжень.

 • Андрей

  А если остановленно, я донес документы! Мне сказали 5 рабочих дней и будет вынесенно решение по моему вопросу. Уже 7 прошло, я вбиваю номер и время а мне выкидывает старую дату по которой было преостановленно! Может надо что то другое вводить !

  • Бывает, что руки у них просто не доходят отметить.

   Подъезжайте и узнавайте. Их шевелить надо, тогда будут двигаться...

 • Евгения

  Відповідно до пункту 5 статті 15 Закону державна реєстрація прав

  проводиться в строк, що не перевищує чотирнадцяти робочих днів (крім

  випадків, коли розгляд заяви про державну реєстрацію обтяжень і

  прийняття рішення про таку реєстрацію проводиться в день надходження

  заяви та документів, необхідних для державної реєстрації обтяжень) з

  моменту надходження до органу державної реєстрації прав заяви про таку

  реєстрацію та передбачених цим Законом та нормативно-правовими актами,

  прийнятими відповідно до нього, документів, необхідних для її

  проведення.

 • Сергей

  А если реестрация прошла успешно меньше чем за 14 дней забрать документы можно раньше или только по истечении 14 дней?

  • Можете раньше, конечно, забрать. Срок 14 дней это для регистратора предел для принятия решения: да/нет, а не для Вас.

   Решилось раньше — гуд, забирайте когда Вам удобно.

   Поздравляю! :0)

 • Евгений

  Добрый день.Подскажите.Если :,,Стан розгляду заяви-зареєстровано. И всё то в этом случае что делать?

  • Ехать забирать документы.

   Вы же для этого и сдавали?))

   Поздравляю!

 • Olga Savytska

  З метою запобігання порушення прав власника майна направлено запит." Какой запит ,куда??? на сайте про запит не написано, как узнать когда этот неизвестный запит придет?

 • Юрий

  Добрый день.Андрей подскажите пожалуйста, если в графе «Стан розгляду заяви-зареєстровано», но «Рішення, прийняте державним реєстратором»-пусто,пробел.Это означает что моя заявка ещё обрабатывается??? C уважением.

 • Anna Gagarina

  Спасибо Вам за информацию. Очень помогла в оформлении документов. Не подскажите, чтоб забрать документы можно стать в электронную очередь или только живая?