Довідка про вивчення матеріальної частини зброї

 Одним із документів, необхідних для отримання дозволу на придбання зброї є довідка про проходження вивчення матеріальної частини зброї, правил поводження з нею та застосування (по рос. — справка о прохождении изучения материальной части оружия, правил обращения с ним и его применения).

  Якщо Ви в Києві, то пройти навчання, здати екзамен та отримати цю довідку можливо в 2 центрах:

1) в тирі «Динамо»по вул. Курська, 4:

тел. (044) 248-35-54 або (044) 248-40-81

методист Анжеліка Іванівна (ціна в 2013 році була — 90 грн., в 2014 році стало — 150 грн.)

2) в тирі ІБІС на перетині вул. В. Гетьмана і Польової:

тел. (044) 455-71-77

методист Козлянська Наталя Анатоліївна (ціна в 2013 році була — 132 грн., в 2014 році стало — 200 грн.).

 Я проходив навчання в тирі «Динамо» по вул. Курській, 4, отже розповім як проходить екзамен з вивчення матеріальної частини зброї, спеціальних засобів, правил поводження з ними та їх застосування саме в цьому центрі та надам білети для підготовки.

1) Сам центр підготовки називається Підприємство «Центр службово-прикладних видів спорту» КМО ФСТ "Динамо " України, та знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Курська, буд. 4

довідка про вивчення матеріальної частини зброї, спеціальних засобів, правил поводження з ними та їх застосування

2) Центр працює з 9-00 до 18-00, але перед відвідуванням краще подзвонити та домовитись на певний час + уточнити про найближчий день екзамена з матеріальної частини зброї, спеціальних засобів, правил поводження з ними та їх застосування (проходить 1 раз в 2 тижні).

тел. (044) 248-35-54 методист Анжеліка Іванівна Ціна довідки про вивчення матеріальної частини зброї, спеціальних засобів, правил поводження з ними та їх застосування

Перший раз приходимо обов'язково З ПАСПОРТОМ!

Записують Ваші дані, надають матеріали для підготовки до іспиту (білети по 6 питань в кожному, вибіркові статті кримінального кодексу стосовно володіння зброєю, правила полювання), сплачуєте 150 грн. за навчання/екзамен/довідку про вивчення матеріальної частини зброї, спеціальних засобів, правил поводження з ними та їх застосування.

Беремо білети для підготовки до іспиту з матеріальної частини зброї, правил поводження з нею та її застосування і їдемо вчити. Для підготовки — достатньо пару раз перечитати.

Немає проблеми записатись на екзамен на завтра і підготуватись за вечір.

Питання дуже легкі та іноді кумедні:

«Чим можна добивати пораненого звіра:

1) палкою; 2) каменем; 3) головою об камінь; 4) ножем...»  %)

Друге відвідування центру — вже в день іспиту.

Сам іспит: в клас садять 15-20 чоловік та кожному дають по білету з 6 питаннями (по яким і готувались). Хто вчив/читав — здають за 5 хвилин! Тут же перевіряють — для успішної здачі допускається 1 помилка. З моєї групи — з 15 чоловік здали 13. Ці двоє — взагалі білети не відкривали, думали і так пройде.

Співробітники центру (Анжеліка Іванівна) дуже прихильно відноситься, показала цим двом їх помилки, ті що не здали з першого разу — тут же сіли інший білет відповідати. +1 здав. Залишився один, якому Анжеліка Іванівна все розжувала де він помилився та дала повторно здати перший білет, який він отримував 10 хвилин тому. Цей «герой» повторно не здав допустивши більше помилок ніж в перший раз в тому ж білеті який вже відповідав і в якому вже показували правильні варіанти.

Висновок один — щоб іспит не здати треба бути клінічним ідіотом  *CRAZY* або ж дуже постаратись.

Ті хто здали іспит — проходять в підвал та кожен стріляє по 5 пострілів з Марголіна. Дрібниця — але приємно.  😀

Третє відвідування бюрократичне (іноді довідки видають в день іспиту): забрати довідку про проходження вивчення матеріальної частини зброї, правил поводження з нею та застосування  (по рос. — справка о прохождении изучения материальной части оружия, правил обращения с ним и его применения). Вона виглядає так:

Справка о прохождении изучения материальной части оружия, правил обращения с ним и его применения | Довідка про проходження вивчення матеріальної частини зброї, правил поводження з нею та застосування

Довідка про проходження вивчення матеріальної частини зброї, правил поводження з нею та застосування

 

  Для підготовки до іспиту надаю для скачування білети та матеріали по курсу вивчення матеріальної частини зброї, спеціальних засобів, правил поводження з ними та застосування:

Скачати Білети до іспиту на знання матеріальної частини зброї, правил поводження з нею та застосування

Скачати матеріали по курсу вивчення матеріальної частини зброї (кримінальна відповідальність)

Скачати матеріали по курсу вивчення матеріальної частини зброї (Правила поведінки на полюванні)

 

P.S. Всі вищеперераховані матеріали надаються для ознайомлення та подальшого навчання та успішної здачі іспиту по курсу вивчення матеріальної частини зброї, спеціальних засобів, правил поводження з ними та застосування в  Центрі службово-прикладних видів спорту КМО ФСТ "Динамо " України, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Курська, буд. 4

 • Людмила Штейн

  Спасибо!!!

  Напишите номер карточки — хочу скинуть чуть благодарности)

  • За рекламу не платят, конечно :)).

   Конечно на Курской далеко не евро уровень, но люди нормальные.

   Немного бы убрать бюрократичности, чтоб 3 раза не надо было приезжать — и было бы норм.

 • Олег Птах

  Очень огромное спасибо!

  Андрей вы виски пьете? Хочу бутылку передать в благодарочку

  Справился по советам сам за 2 мес

  Взятоки не платил

  Дайте куда скинуть если виски не пьешь)

  СПАСИБО

 • salsabil

  Спасибо за такую информацию. Вот инетерсно какие билеты в ИБИС) Думаю, что подобные, но быть может кто-то знает?

  • Донг Жуанг

   На сайті Ібіс є інформація щодо усіх трьох частин: поводження зі зброєю, кримінальна відповідальність і поводження на охоті, а також перша допомога при пораненнях. Я думаю екзаменаційні білети побудовані за цими матеріалами

 • Юрий Кравчук

  тир дінамо 248 35 54, дата7,11,2017 200грн ціна, білети тіж самі.

  медична довідка 127/о 200 грн васильківська 13 0948280287